Wiadomości

  • 13 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 1798

Dofinansowanie do podręczników

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Dla wielu osób wiąże się to ze sporym wydatkiem na tzw. wyprawkę szkolną. Istnieje jednak możliwość ubiegania się o pomoc finansową na zakup podręczników i materiałów dydaktycznych.

Program "Wyprawka Szkolna" dotyczy uczniów klas III szkoły podstawowej uczniów klas III ogólnokształcącej szkoły muzycznej I stopnia oraz uczniów klasy IV technikum. "Wyprawka" obejmuje także uczniów niedosłyszących, słabowidzących, z upośledzeniem umysłowym i niepełnosprawnościami sprzężonymi.

Aby otrzymać pomoc na zakup podręczników należy złożyć wniosek do dyrektora szkoły, do której uczeń będzie uczęszczał w roku szkolnym 2015/2016. Termin składania wniosków upłynie 4 września. Realizacja zwrotu kosztów zakupu podręczników nastąpi do 20 listopada. Więcej informacji można uzyskać w sekretariatach szkół.

Informacja dla rodziców nt. wyprawki szkolnej

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.