Reklama

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2696

Kierowca Daewoo miał 2,5 promila

Policjanci z bielskiej drogówki zatrzymali we wtorek kierowcę jadącego wężykiem, całą szerokości jezdni. Badanie alkomatem wykazało, że 39-latek kierujący Daewoo miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Stracił już prawo jazdy. Za jazdę "na podwójnym gazie" grozi mu do 2 lat za kratami.

We wtorek tuż po godzinie 22.00 w Czechowicach-Dziedzicach kierująca osobówką zauważyła kompletnie pijanego mężczyznę, który jechał zygzakiem i odbijał się od krawężników. Kobieta pojechała za nim. Jednocześnie na bieżąco informowała oficera dyżurnego bielskiej Policji o drodze, którą przemieszczał się kierujący daewoo. Informacje te przyczyniły się do jego zatrzymania.

Na bielskiej ul. Korczaka patrol z drogówki zatrzymał 39-latka, który miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Mieszkaniec powiatu zawierciańskiego jechał w odwiedziny do swojej matki, która mieszka w Bielsku-Białej. Jak sam przyznał, zanim został zatrzymany przez patrol wypił kilka piw. Stracił już prawo jazdy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości może trafić do więzienia na najbliższe 2 lata.

BM / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.