czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 sierpnia 2015
  • 24 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 3553

TV: policjanci kontrolowali motocykle

Brawurowa jazda, nadmierna prędkość, przysłonięte tablice rejestracyjne, brak prawo jazdy kategorii A - to najczęstsze wykroczenia, które ujawniali policjanci podczas niedzielnej akcji "Stop brawurze".Działania prowadzone były od 12.00 do 20.00 na drogach Szczyrku, Cieszyna, Wisły i Ustronia. W akcji uczestniczyło kilkunastu policjantów z bielskiej, cieszyńskiej i jastrzębskiej drogówki. Patrole wyposażone były w wideorejestratory i urządzenia do kontroli stanu technicznego pojazdów oraz specjalistyczne zestawy sprzętu optycznego do ujawniania i rejestrowania wykroczeń w ruchu drogowym. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na motocyklistów, którzy stylem jazdy, bądź też stanem technicznym swojego pojazdu lub brakiem wymaganych dokumentów naruszali obowiązujące przepisy.

Policjanci kontrolowali motocykle - 23.08.2015 · fot. KMP Bielsko-Biała


Do najczęściej popełnianych wykroczeń zaliczano: nadmierną prędkość, przekraczanie linii ciągłej, przysłanianie przez motocyklistów tablic rejestracyjnych, czy brak prawo jazdy kategorii A. W czasie akcji za wykroczenia te 11 kierujących ukaranych zostało mandatami, a ponadto skierowano 2 wnioski do sądu o ukaranie kierowców. Jeden z kierujących stracił prawo jazdy, policjanci zatrzymali też 1 dowód rejestracyjny z uwagi na niewłaściwy stan techniczny pojazdu.

ups / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.