czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

 • 25 sierpnia 2015
 • wyświetleń: 2779

BEST: Ruszyły zapisy na kursy

Artykuł sponsorowany:

Ruszyły zapisy na kursy w BEST Centrum Języków Obcych. BEST CJO to 19 lat doświadczenia i gwarancja jakości.

UWAGA

Wydrukuj pierwszą stronę tego artykułu i odbierz rabat na kurs: 100 złotych.


BEST Centrum Języków Obcych


BEST CJO, jako sieć szkół językowych, istnieje na rynku już 19 lat, ale to także dziesiąty rok szkolny oddziału BEST CJO w Czechowicach-Dziedzicach. Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowe rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2015/2016. Od początku sierpnia prowadzone są zapisy na kursy językowe.

Oferta szkoły językowej BEST kierowana jest do wszystkich, chcących nauczyć się języka obcego, czy też rozwinąć nabytą już wiedzę. Pamiętajmy, że nigdy nie jest za późno na zdobywanie nowych umiejętności. W ostatnich dziewięciu latach działalności oddziału BEST w Czechowicach wiek Słuchaczy mieścił się w przedziale od 5 do 67 lat! Poszerzając swoje kompetencje komunikacyjno-językowe, otrzymujemy wiele satysfakcjonujących możliwości - czy to w szkole, na rynku pracy, czy w życiu prywatnym.

W nowym roku szkolnym 2015/2016 dostępne są kursy na różnych poziomach kształcenia - od początkujących, aż do zaawansowanych. Każdy z nich pozwoli na otrzymanie dwujęzycznego certyfikatu ukończenia kursu. Najbardziej popularnym jest kurs języka angielskiego, ale w ofercie znajdują się również inne ciekawe propozycje: język niemiecki, hiszpański, włoski, francuski oraz rosyjski. Ponadto na życzenie Klientów organizowane są zajęcia grupowe i indywidualne z pozostałych języków oferowanych przez BEST CJO. Z pomocą tej szkoły językowej możecie Państwo również przygotować się do egzaminów międzynarodowych.

Naukę w BEST CJO mogą rozpocząć dzieci ( już od 5 roku życia), a także młodzież. Dla maturzystów utworzone zostały specjalne kursy przygotowawcze do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Dla dorosłych przygotowano kursy standardowe (dwa razy w tygodniu: poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki oraz raz w tygodniu - w soboty). W ofercie znajdują się również kursy konwersacyjne, gdzie główny nacisk położony jest na praktyczne użycie języka. Dostępne są także grupy egzaminacyjne z angielskiego (FCE, CAE). Nowością jest kurs dla przedszkolanek, które do roku 2020 zobligowane są uzyskać certyfikat na poziomie B2.

BEST CJO posiada także 19 letnie doświadczenie w organizacji kursów dla firm i menadżerów, skrojonych specjalnie na potrzeby Klientów biznesowych, bardzo często połączonych z przygotowaniem do egzaminów międzynarodowych TOEIC, WiDaF lub TFI.

NAJBOGATSZA OFERTA I NAJLEPSZA SZKOŁA JĘZYKOWA NA ŚLĄSKU!

Program nauczania BEST CJO obejmuje aż 28 języków świata co dowodzi, że pod względem oferty językowej jest największą szkołą językową na Śląsku i jedną z większych w Polsce. Różnorodność oferty została po raz kolejny wyróżniona przez prestiżowy tygodnik Warsaw Business Journal, który w swoim corocznym, renomowanym przewodniku po polskim biznesie - Book Of Lists, umieścił BEST CJO w pierwszej dziesiątce najlepszych szkół w Polsce.

NOWOŚĆ - KURSY DLA PRZEDSZKOLANEK CHCĄCYCH UCZYĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W ofercie BEST pojawiła się również NOWOŚĆ skierowana do NAUCZYCIELI EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ, chcących uczyć języka angielskiego podopiecznych w swoich placówkach - kurs języka angielskiego opracowany specjalnie dla tej grupy zawodowej, przygotowujący do egzaminu potwierdzającego znajomość tegoż języka na poziomie B1 i B2 (egzamin PTE). Jest to propozycja szkoły w związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17 kwietnia 2012r., zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz określenia szkół i wypadków, w których można zatrudnić nauczycieli niemających wyższego wykształcenia lub ukończonego zakładu kształcenia nauczycieli (Dz. U. z 2012 r. poz. 426).

W CENIE CAŁOROCZNEGO KURSU MNÓSTWO KORZYŚCI

Szkoła BEST w cenie kursu gwarantuje Państwu:
 • podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego
 • zajęcia z lektorami zagranicznymi tzw. Native Speakers (na kursie angielskiego od poziomu średniozaawansowanego)
 • konwersacje i warsztaty językowe
 • egzaminy próbne dla grup egzaminacyjnych (np. matura, egzamin gimnazjalny, FCE, CAE, TOEIC, PTE, ZD i Goethe-Zertifikat)
 • dostęp do biblioteki i filmoteki językowej
 • dostęp do platformy e-learningowej w Strefie Studenta
 • konsultacje z lektorem
 • olimpiadę językową z nagrodami - dla dzieci i młodzieży
 • imprezy kulturowe - dla wszystkich słuchaczy
 • dwujęzyczny certyfikat wg wytycznych MEN


KORZYSTNE RABATY JUŻ TERAZ!

W oddziale BEST ruszyły ZAPISY na rok szkolny 2015/2016. To właśnie teraz można skorzystać z sierpniowej promocji - atrakcyjnych rabatów. Przy wpłacie 1 raty lub minimum 200zł dla Nowych Klientów przysługuje 80zł rabatu, a dla Słuchaczy z kontynuacji: 100zł rabatu.

Powyższy rabat można powiększyć o rabaty specjalne:
 • rabat rodzinny - po 50zł rabatu dla każdej osoby z rodziny
 • rabat za 2 języki - po 50zł rabatu na każdy wybrany język dla 1 osoby
 • rabat za polecenie - po 30zł rabatu dla osoby polecanej (nowego klienta) i dla polecającego (klienta BEST CJO już zapisanego na bieżący rok szkolny)
 • rabat za zapis on-line - dokonaj zapisu na kurs przez www.bestcentrum.pl


Z TYM ARTYKUŁEM SUPER RABAT

Dla naszych Czytelników szkoła BEST przygotowała rabat specjalny: aż 100 zł na dowolnie wybrany kurs. Wystarczy do 2 tygodni od publikacji tego artykułu podejść do Sekretariatu BEST CJO i dokonać zapisu na kurs wpłacając minimum 100zl zaliczki gotówką, kartą lub przelewem oraz powołać się na niniejszy artykuł (przynieść jego wydruk lub podać hasło "czecho.pl").


Chcesz powiększyć swój rabat o dodatkowe 20zł? Skorzystaj z www.bestcentrum.pl/zapisy i odbierz aż 120zł rabatu! Podczas zapisu on-line w polu Kod Promocyjny należy wpisać hasło "czecho.pl".

Więcej szczegółów na temat rabatów w sekretariacie BEST CJO. Do zobaczenia w BEST CJO.

Adres naszej szkoły językowej to


"BEST" Centrum Języków Obcych
Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15
(wejście od strony banku Credit Agricole)
Tel. (32) 215 21 88 lub 500 169 034
Infolinia: 801 011 036
www.bestcentrum.pl
e-mail: czechowice@bestcentrum.pl