Reklama

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2015
  • 7 września 2015
  • wyświetleń: 9777

Rodzinny rajd rowerowy - zdjęcia

W niedzielę odbył się XXVI Rodzinny Piknik Rowerowy. Nie było wspólnego startu. Każdy uczestnik wyjeżdżał z dowolnie wybranego miejsca, a jego zadaniem było potwierdzić swoją obecność na wyznaczonych przez organizatora sześciu punktów kontrolnych.

XXVI Rodzinny Piknik Rowerowy - 06.09.2015 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Meta Pikniku znajdowała się na stadionie w Zabrzegu. Kolejność zaliczenia punktów kontrolnych była dowolna, a na mecie trzeba było się wstawić do godziny 14.00.

W Pikniku uczestniczyło 205 osób. Oprócz losowania nagród zostali wyróżnieni: najmłodszy uczestnik Pikniku - Igor Gola, najstarszy uczestnik Pikniku - Tadeusz Morawiec, który jako wieloletni uczestnik rajdów postanowił przekazać swoją nagrodę dla kolejnego najmłodszego uczestnika - okazał się nim Marcin Kanik oraz najliczniejszą rodzinę w linii prostej - rodzinę Jurczyków. Nagrody wręczał Burmistrz miasta Czechowic-Dziedzic Pan Marian Błachut.

Na mecie uczestnicy mogli słuchać występów Orkiestry Dętej Zespołu Szkół "Silesia", brać udział w pokazach zumby i samby brazylijskiej oraz uczestniczyć w pokazach Uni Kids - Uniwersytetu Dziecięcego. Dla wszystkich na mecie czekał ciepły posiłek, można było degustować wypieki Koła Gospodyń Wiejskich w Zabrzegu. Podczas pikniku swoje prace zaprezentowały panie z grupy rękodzieła działający przy Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach. Organizator dziękuje Stowarzyszeniu "Zabrzeg" przy organizacji pikniku.

aka / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.