czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 września 2015
  • wyświetleń: 1611

Zostań Mistrzem kodowania

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

W roku szkolnym 2015/2016 Zespół Szkół "Silesia" przystąpi do ogólnopolskiego programu Mistrzowie Kodowania, którego organizatorem jest firma Samsung Electronics Polska.

Program skierowany jest do wszystkich uczniów szkoły i ma na celu rozwijanie kreatywnego myślenia, doskonalenie umiejętności potrzebnych w życiu codziennym i zawodowym, zaś nauka programowania umożliwia lepsze poznanie i wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Rekrutacja odbędzie się we wrześniu. Zakwalifikowani będą mogli uczestniczyć w kursach: App Inventor oraz Java w środowisku Greenfoot prowadzonych przez przeszkolonych nauczycieli szkoły.

Program objęty jest patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju i wspierany jest przez Szerokie Porozumienie na rzecz Umiejętności Cyfrowych, a partnerami są: Superbelfrzy RP, Coderdojo, Centrum Cyfrowe, Dobra Edukacja, CEO, FRSI.

BM / czecho.pl, źródło: Zespół Szkół Silesia

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj