czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 września 2015
  • 6 września 2015
  • wyświetleń: 1881

Akcja krwiodawstwa w Bestwince

Za nami:

W niedzielę, 6 września, od godz. 9 do godz. 14 odbywać się będzie w Bestwince, na parkingu przy kościele pw. Św. Sebastiana kolejna akcja krwiodawstwa organizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Bestwina.

Szpitale borykają się z ogromnym niedoborem krwi, dlatego też udział w akcji jest bardzo ważny. Nic nie zastąpi krwi w procesie leczenia, potrzebują jej również mieszkańcy naszego regionu przebywający obecnie w szpitalach, dlatego ważna jest każda jej kropla. Jeśli masz ukończone 18 lat a nie ukończyłeś 65 lat i jesteś zdrowy przyjdź w niedzielę, 6 września do Bestwinki i pomóż potrzebującym.

Jednocześnie informujemy, że w czasie trwania akcji można również zarejestrować się, jako dawca szpiku kostnego. Przed udaniem się do ambulansu należy pamiętać, aby zjeść lekkie śniadanie i dobrze nawodnić organizm wypijając ok. 1,5 l wody.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.