Wiadomości

  • 8 września 2015
  • wyświetleń: 2801

Katarzyna Wituś doceniona przez jury

Katarzyna Wituś z Oddziału dla Dzieci w Czechowicach-Dziedzicach znalazła się w gronie laureatów konkursu na najlepszy scenariusz w ramach projektu "Czytam sobie w bibliotece".

Katarzyna Wituś
Katarzyna Wituś doceniona przez jury w konkursie na scenariusz. · fot. MBP Czechowice-Dziedzice


Zadaniem konkursowym było napisanie scenariusza do zajęć z dziećmi, inspirowanego książkami "Mur" oraz "Wyprawa na biegun" Rafała Witka wydawnictwa Egmont. Jury oceniało: wykorzystanie środków artystycznych, zastosowanie innowacyjnych metod, pomysłowość, dostosowanie scenariuszy do grupy wiekowej (5 - 8 lat) oraz związek scenariusza z książką, która była inspiracją do jego napisania. Organizatorem konkursu była Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie.

Do 15 listopada w Oddziale dla Dzieci będą odbywać się warsztaty na podstawie nagrodzonego scenariusza. Nagrodzone scenariusze dostępne są na stronie: http://www.ceo.org.pl/pl/czytamsobie/news/wyniki-konkursu-na-scenariusze

BM / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj