czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

 • 10 września 2015
 • wyświetleń: 1231

BEST: zapisy na kursy językowe

Artykuł sponsorowany:

Najlepsza szkoła językowa na Śląsku i jedna z najlepszych w Polsce wg Warsaw Business Journal organizuje kursy wstępne - sprawdź jej ofertę w praktyce!

BEST Centrum Języków Obcych


BEST Centrum Języków Obcych to renomowana szkoła językowa, która istnieje na rynku już od 19 lat i posiada swoje oddziały w pięciu śląskich miastach. Program nauczania BEST CJO to aż 28 języków świata co dowodzi, że pod względem oferty językowej jest największą szkołą językową na Śląsku i jedną z większych w Polsce.

Różnorodność oferty została po raz kolejny wyróżniona przez prestiżowy tygodnik Warsaw Business Journal, który w swoim corocznym, renomowanym przewodniku po polskim biznesie - Book Of Lists umieścił BEST CJO w pierwszej dziesiątce najlepszych szkół językowych w Polsce. Wciąż jest to jedyna szkoła języków obcych ze Śląska, która znalazła się w pierwszej dziesiątce. W tej edycji BEST CJO zajęło 8 miejsce w tabeli.

BEST


Kursy wstępne!

BEST CJO oferuje Zajęcia pokazowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które pozwolą na zapoznanie się z placówką, metodą prowadzenia zajęć, lektorami oraz ułatwią podjęcie decyzji o wyborze szkoły. Więcej informacji na temat pokazowych zajęć uzyskają państwo w sekretariacie szkoły.

Bogata oferta językowa - kursy dla każdego!

Trwają zapisy na kursy językowe w BEST Centrum Języków Obcych. Wszystkie zajęcia rozpoczynają się w październiku, zatem wciąż można dopisać się do grup. Podstawowa oferta dostępna jest na stronie internetowej szkoły pod adresem www.bestcentrum.pl/czechowice-dziedzice,plan.
W nowym roku szkolnym 2015/2016 dostępne są kursy na różnych poziomach kształcenia - od początkujących aż do zaawansowanych. Każdy z nich pozwoli na otrzymanie dwujęzycznego certyfikatu ukończenia kursu. Najbardziej popularnym jest kurs języka angielskiego, ale w ofercie znajdują się również inne ciekawe propozycje: język niemiecki, hiszpański, włoski, francuski oraz rosyjski. Ponadto na życzenie Klientów organizowane są zajęcia grupowe i indywidualne z pozostałych języków oferowanych przez BEST CJO. Z pomocą tej szkoły językowej możecie Państwo również przygotować się do egzaminów międzynarodowych.

Naukę w BEST CJO mogą rozpocząć już dzieci (od 5 roku życia), a także młodzież. Dla maturzystów utworzone zostały specjalne kursy przygotowawcze do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego.

Dla dorosłych przygotowano kursy standardowe (dwa razy w tygodniu: poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki oraz raz w tygodniu - w soboty). W ofercie znajdują się również kursy konwersacyjne na poziomie B1 i B2, gdzie główny nacisk położony jest na praktyczne użycie języka. Dostępne są także grupy egzaminacyjne z angielskiego (FCE, CAE). BEST CJO posiada także 19 letnie doświadczenie w organizacji kursów dla firm i menadżerów, skrojonych specjalnie na potrzeby klientów biznesowych, bardzo często połączonych z przygotowaniem do egzaminów międzynarodowych TOEIC, WiDaF lub TFI.

Nowość - kursy dla przedszkolanek chcących uczyć języka angielskiego!

W ofercie BEST pojawiła się również NOWOŚĆ skierowana do NAUCZYCIELI EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ, chcących uczyć języka angielskiego podopiecznych w swoich placówkach - kurs języka angielskiego opracowany specjalnie dla tej grupy zawodowej, przygotowujący do egzaminu potwierdzającego znajomość tegoż języka na poziomie B1 i B2 (egzamin PTE). Jest to propozycja szkoły w związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15 maja 2014r., zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz określenia szkół i wypadków, w których można zatrudnić nauczycieli niemających wyższego wykształcenia lub ukończonego zakładu kształcenia nauczycieli.

Z tym artykułem korzystne rabaty!

Na hasło "czecho.pl" otrzymają Państwo rabat aż 100 zł na dowolnie wybrany kurs. Wystarczy przy zapisie w sekretariacie powołać się na ten artykuł. W przypadku wybrania opcji zapisu on-line w polu "kod promocyjny" należy również wpisać hasło "czecho.pl".

Promocja trwa do 30 września 2015, aby otrzymać rabat 100 złotych, należy powołać się na powyższy artykuł, przy zapisie na kurs w BEST wystarczy wpłacić 100 złotych zaliczki, w przypadku zapisu on-line należy w miejscu kod promocyjny wpisać hasło "czecho.pl", promocja nie łączy się z innymi rabatami i promocjami, za wyjątkiem rabatów standardowych BEST CJO: rodzinnego, za polecenie, za drugi język i za zapis on-line.


W cenie kursu całorocznego BEST CJO gwarantuje:
 • podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego
 • zajęcia z lektorami zagranicznymi tzw. Native Speakers (na kursie angielskiego od poziomu średniozaawansowanego)
 • konwersacje i warsztaty językowe
 • egzaminy próbne dla grup egzaminacyjnych (np. matura, egzamin gimnazjalny, FCE, CAE, TOEFL Junior, ZD i Goethe-Zertifikat)
 • dostęp do biblioteki i medioteki językowej
 • dostęp do internetowej Strefy Studenta z testami językowymi
 • konsultacje z lektorem
 • olimpiadę językową z nagrodami - dla dzieci i młodzieży
 • imprezy kulturalne - dla wszystkich Słuchaczy


Adres naszej szkoły językowej to:
"BEST" Centrum Języków Obcych
Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15
(wejście od strony banku Credit Agricole)
Tel. (32) 215 21 88 lub 500 169 034
Infolinia: 801 011 036
www.bestcentrum.pl
e-mail: czechowice@bestcentrum.pl