Wiadomości
- 18 września 2015
- wyświetleń: 4899
Joga dla początkujących
Artykuł sponsorowany:
Od 7 października Pracownia Hatha Jogi Kingi Ratajczak rusza w nowym miejscu z zajęciami kameralnymi. Będziemy spotykać się w niewielkiej grupie (do 10 osób), dzięki czemu w trakcie każdej sesji znajdzie się okazja do indywidualnej pracy. Zajęcia będą zawierały zarówno elementy jogi dynamicznej, ćwiczenia rozciągające, jak i praktykę oddechu i naukę medytacji.
Jeśli masz problemy z kręgosłupem, czujesz, że Twoje stawy potrzebują rozruszania, jeśli jesteś nerwowa/y i łatwo ulegasz stresowi JOGA jest zdecydowanie dla Ciebie!
Joga uelastycznia ciało, dodaje gibkości, usuwa napięcia z mięśni. Ćwiczenia jogi wpływają korzystnie na stan umysłu- relaksu,ją, wyciszają, uspokajają. Elastyczność ciała wpływa na większą elastyczność i otwartość umysłu.
Joga będzie się odbywać w środy w godzinach 19.00-21.00 w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Drzymały 7. Pierwsze zajęcia 7 października. Ze względu na niewielką ilość miejsc konieczne są wcześniejsze telefoniczne zapisy u prowadzącej, tel. 501570806.
Na zajęcia zabierz własną matę, ćwiczymy na boso.
Zapraszam:)
Kinga Ratajczak
http://www.jogaczechowice.pl
tel. 501570806