czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 września 2015
  • wyświetleń: 2338

Zderzenie motocyklisty z rowerzystą

W miniony weekend w Kaniowie doszło do zderzenia motocyklisty z rowerzystą. Policja apeluje do kierowców jednośladów o bezpieczną jazdę.

Do zdarzenia doszło w niedzielę na ul. Hamerlaka w Kaniowie. 60-letni rowerzysta skręcając w lewo zderzył się z wyprzedzającym go motocyklistą. Ucierpieli obaj uczestnicy zdarzenia. Rowerzysta z obrażeniami głowy pozostał w szpitalu. 44-letni kierowca Suzuki z Tychów został zwolniony do domu.

- Apelujemy do motorowerzystów, motocyklistów i rowerzystów o zachowanie szczególnej ostrożności, wyobraźnię i bezpieczną jazdę. Kierujący tymi pojazdami uczestnicząc w wypadkach, w większym stopniu niż kierowcy samochodów, narażeni są na utratę zdrowia i życia. Nie chronią ich pasy bezpieczeństwa, karoseria i poduszki powietrzne. Ponadto trudniej jest zapanować nad jednośladem, gdy nagle straci się nad nim panowanie. Pamiętajmy, że rozważne zachowanie jest gwarancją bezpieczeństwa na drogach - apelują policjanci.

BM / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.