czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 września 2015
  • wyświetleń: 1510

Pomogą otworzyć przedsiębiorstwo

Masz ciekawy pomysł na działalność i znasz ludzi, z którymi mógłbyś go zrealizować? Projekt OWES skierowany jest właśnie do Ciebie!

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Południowego planuje objąć wsparciem, szkoleniami, doradztwem i dofinansowaniem powstanie 6 przedsiębiorstw społecznych na terenie powiatu bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego i miasta Bielska-Białej. Projekt skierowany jest do osób niepracujących, a także do podmiotów prawnych (jednostek samorządu terytorialnego, stowarzyszeń, fundacji itp.).

Przedsiębiorstwo otrzyma na rozwój działalności około 120.000 złotych oraz zostanie objęte wsparciem pomostowym w wysokości około 5.000 złotych miesięcznie na pokrycie kosztów związanych z prowadzeniem działalności przez okres 12 miesięcy. Planowana rekrutacja do projektu odbędzie się końcem roku, ale już teraz można zgłosić swoje zainteresowanie.

Wszyscy zainteresowani mogą się skontaktować i wziąć udział w szkoleniu z zakresu tworzenia przedsiębiorstw społecznych. Kontakt do Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej:
  • Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości - tel. (33) 496-02-44, e-mail: owes@bcp.org.pl
  • Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Grodzki - tel. 693-887-115, e-mail: owes@teatrgrodzki.pl
  • Miasto Bielsko-Biała - tel. (33) 497-07-90, e-mail: owes@bielsko-biala.pl.


owes

BM / czecho.pl, źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.