Wiadomości

  • 16 września 2015
  • wyświetleń: 1434

Najtańsze karty kredytowe

Artykuł sponsorowany:

Potrzebujesz dodatkowych środków, ale wydaje ci się, że nie stać cię na kartę kredytową? Nic bardziej mylnego! Często wybieramy bogatą opcję, ale potem nie używamy w pełni możliwości karty kredytowej, albo koszty jej utrzymania przewyższają nasze fundusze. Czy nie lepiej jest zastanowić się nad ofertą najtańszych kart kredytowych?

Przy wyborze karty kredytowej są dla Ciebie ważne takie czynniki jak prowizja, ubezpieczenie, okres bezodsetkowy, koszty założenia oraz możliwość płatności zbliżeniowej. To wszystko razem decyduje o tym, czy karta kredytowa jest dla nas atrakcyjna, czy nie. Warto zatem zapoznać się z plusami i minusami najtańszych propozycji z tej kategorii produktów bankowych. Wybierając najtańsze karty kredytowe nie ponosisz kosztów założenia i utrzymania karty, albo możesz ich uniknąć.

Nie chcesz płacić bajońskich sum za prowizje? Wybierz solidną, ale najtańszą kartę kredytową. Banki zwykle nakładają na twoją kartę niskie prowizje za transakcje gotówkowe i przelewy z rachunku karty. Poza tym, masz zapewniony długi okres bezodsetkowy, najczęściej 56 dni oraz możliwość rozłożenia zadłużenia na korzystne raty. To bardzo dobre warunki! Najtańsze karty oznaczają dla Ciebie szybkie i bezprowizyjne płatności bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych i internetowych. Poza tym, gwarantują wygodę przy płatnościach zbliżeniowych. Bardzo korzystną opcją jest oferta rabatowa banków. Możesz dzięki niej zyskać do 55% na produktach lub usługach wybranych punktów handlowo - usługowych.

Dzięki rabatom możesz zaoszczędzić, zwłaszcza jeśli kupujesz coś na prezent lub korzystasz z usług hoteli, spa, czy wypożyczalni samochodów. Minusem najtańszych kart kredytowych jest oczywiście brak bezpłatnego pakietu Assistance oraz osobistego doradcy Concierge. Jeśli więc, posiadasz jedną z najtańszych kart kredytowych lub myślisz nad jej wyborem, pamiętaj, że są to usługi dodatkowo płatne. W dzisiejszych czasach banki są bardziej otwarte na klienta, dlatego w razie pytań i problemów skontaktuj się z konsultantem infolinii wybranej placówki. Brak bezpłatnego ubezpieczenia nie powinien cię martwić. Masz możliwość, aby je wykupić. Miesięczne koszty nie powinny cię negatywnie zaskoczyć.

Będąc posiadaczami kart kredytowych o najniższych kosztach użytkowania, nie powinniśmy się obawiać żadnego zagrożenia bezpieczeństwa transakcji, mniejszego prestiżu lub braku dostępu do pakietów usług dodatkowych. Najtańsze karty zwykle mają rozsądne warunki co nie znaczy, że nie można ich rozszerzyć. Banki często zgadzają się na wprowadzenie dodatkowych opcji do karty kredytowej, oczywiście za stosowną opłatą. Korzystanie z takiej karty jest dziecinne proste. A jeśli chcesz się lepiej zorientować w ofercie, najlepiej wejdź na stronę  http://www.karta-kredytowa24.pl. Tam znajdziesz nie tylko opisy kart z różnych banków, ale i ich atrakcyjną porównywarkę.