Wiadomości

  • 1 września 2015
  • wyświetleń: 2169

Suchoń otworzy listę Nowoczesnej

Pracownik centrum informatyki Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej otworzy listę Nowoczesnej w okręgu nr 27. Mirosław Suchoń otrzymał od Ryszarda Petru koszulkę z numerem 1.

suchoń, petru, nowoczesna
Ryszard Petru i Mirosław Suchoń · fot. nowoczesnapl.org


Podczas ubiegłotygodniowego spotkania z mediami lider partii zaprezentował jedynki na listach Nowoczesnej w najbliższych wyborach parlamentarnych. Na stadionie Warszawianka "jedynki" otrzymały od Ryszarda Petru koszulki z nr 1 i zaprezentowały się, w większości po raz pierwszy, w mediach.

- To osoby, które mają doświadczenie zawodowe, które wiedzą jak zmieniać Polskę. Wiedzą jak zrobić z Polski kraj nowoczesny. To samorządowcy, lekarze, przedsiębiorcy, osoby związane z kulturą, naukowcy - to zupełnie inny skład list do parlamentu niż proponują nam stare partie - powiedział Ryszard Petru.

W okręgu nr 27, obejmującym Bielsko-Białą oraz powiaty: bielski, żywiecki, cieszyński i pszczyński, jedynkę otrzymał pracownik WORD-u - Mirosław Suchoń. 39-letni ekonomista jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. W 2010 roku bez powodzenia ubiegał się o mandat radnego miasta Bielska-Białej z list KWW Grażyny Staniszewskiej.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.