Reklama

Wiadomości

  • 20 września 2015
  • 22 września 2015
  • wyświetleń: 15984

Protest przeciwko islamizacji - wideo

W Czechowicach-Dziedzicach odbyła się dzisiaj pierwsza na Podbeskidziu manifestacja przeciwko islamizacji. To zapowiedź dużego protestu, który ma się odbyć w Bielsku-Białej.Kilkadziesiąt osób ze środowisk narodowych zameldowało się w niedzielę na placu Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach. Młodzi ludzie wzięli udział w legalnej manifestacji przeciwko przyjmowaniu muzułmańskich imigrantów. Jak mówią organizatorzy wydarzenia czechowicki protest to tylko zapowiedź wielkiej manifestacji, która odbędzie się 2 października w Bielsku-Białej.

W czasie zgromadzenia zbierano podpisy pod petycją do władz gminy Czechowice-Dziedzice. Poniżej publikujemy treść apelu o "zajęcie twardego stanowiska" w sprawie imigrantów.

Petycja do władz Czechowic-Dziedzic

My zgromadzeni na manifestacji antyimigracyjnej w Czechowicach-Dziedzicach w dniu 20.09.2015 r. apelujemy do władz Czechowic-Dziedzic o zajęcie twardego stanowiska i nie uleganie naciskom przy próbie osiedlania imigrantów z krajów arabskich na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Ludzie Ci ine chcą osiedla się w Polsce. Przetrzymywanie ich w obozach tworzonych za obce pieniądze m.in. niemieckie i przetrzymywanie ich siłą jest wysoce niemoralne. Wielu Polaków ze wschodu pragnie powrotu do macierzy i w pierwszej kolejności należy zadbać o naszych rodaków. Liczymy na zrozumienie naszego stanowiska i prezentowanie go na szerszym forum.

Organizatorzy manifestacji,
Krzysztof Szatanik, Cezary Czapiga

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.