Wiadomości

  • 23 września 2015
  • wyświetleń: 3011

Jak mówić po angielsku za 6 miesięcy?

Artykuł sponsorowany:

- Mam za sobą kilka różnych kursów angielskiego, ale ciągle mam barierę przed mówieniem. Język jest mi potrzebny w pracy, ale nie mam czasu uczyć się gramatyki czy ślęczeć nad podręcznikiem. Dlatego szukałem czegoś zupełnie nowego. - mówi Krzysztof z Bielska-Białej.

Pan Krzysztof zapisał się na kurs Metodą Colina Rose, którą uczą się też gwiazdy show biznesu, funkcjonariusze BOR-u i Policji oraz prezesi największych firm. Doceniają oni szybkie efekty i skuteczność tej metody a także możliwość nauki wtedy, kiedy mają na to czas.

Szkoła Języków Obcych BE FREE
Colin Rose rozbija tablicę


Do niedawna Metoda Colina Rose była dostępna tylko w największych miastach Polski, ale od pewnego czasu można z niej skorzystać również w Bielsku-Białej. W ciągu ostatnich 5 lat, w całym kraju z szybkich kursów językowych, prowadzonych Metodą Colina Rose, skorzystało już ponad 7000 osób - przy zaledwie 3% rezygnacji. W tradycyjnych szkołach językowych norma to 75-80% rezygnacji!- Przede wszystkim jest to pierwsza metoda wykorzystująca wiedzę o tym jak działa mózg oraz dostosowująca sposób nauki do wrodzonego stylu uczenia się kursanta. Jest to metoda polisensoryczna - angażuje wszystkie zmysły jednocześnie, co sprawia, że nauka jest łatwa, szybka, przyjemna i niezwykle efektywna. Nasi kursanci potrafią się swobodnie komunikować już po 6-ciu miesiącach nauki. - mówi Agata Grządziel-Krysta, właścicielka Szkoły Języków Obcych Be Free w Bielsku-Białej, jedynej placówki na Podbeskidziu, która uczy Metodą Colina Rose.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia z trenerem językowym odbywają się raz w tygodniu w bardzo małej grupie (max. 6 osób). Dodatkowo w ciągu tygodnia kursanci pracują samodzielnie w domu, na specjalnie przygotowanej platformie e-​learningowej. Śledząc losy Marka i Diany uczą się słownictwa, ćwiczą wymowę czy słuchanie ze zrozumieniem. Dodatkowym atutem jest wbudowany w kurs system powtórek, dzięki któremu kursant zapamiętuje 4 razy więcej niż przy standardowych metodach.

Metoda Colina Rose to idealne rozwiązanie zarówno dla tych, którzy nigdy nie uczyli się języka lub niewiele z niego pamiętają jak i dla tych, którzy chcieliby mówić lepiej, płynniej lub z poprawną wymową.

- Już po pierwszych zajęciach, prowadzonych w sposób bezstresowy i z dużą dawką humoru, okazało się, że mogę mówić i nawet ktoś mnie rozumie! - zachwala metodę pan Krzysztof, uczący się tą metodą od 3 miesięcy - Spotkania z trenerem to godzina naprawdę świetnej zabawy. Nie ślęczymy nad podręcznikiem, nie spisujemy regułek z tablicy. Polecam wszystkim, którzy naprawdę chcą się nauczyć angielskiego.

Kursy Metodą Colina Rose odbywają się obecnie na trzech poziomach zaawansowania, a każdy z nich trwa 6 miesięcy i są prowadzone przez cały rok.

Spróbuj za darmo już we wrześniu!

Dzień Otwarty - 24 wrześniaDla każdego, kto chciałby bezpłatnie zobaczyć na czym polega fenomen tej metody, bielska Szkoła BE FREE przygotowała Dzień Otwarty. 24 września zapraszamy do siedziby Szkoły znajdującej się przy ul. Mickiewicza 2 w Bielsku-Białej. Ze względu na ograniczoną ilość osób prosimy o zapisy drogą mailową: biuro@befree.edu.pl lub pod numerem telefonu: 508-147-580.


Szkoła Języków Obcych BE FREEBielsko-Biała
ul. Mickiewicza 2
tel. 508-147-580
http://www.befree.edu.pl

Szkoła Języków Obcych BE FREE