czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 23 września 2015
  • wyświetleń: 2660

Jak mówić po angielsku za 6 miesięcy?

Artykuł sponsorowany:

- Mam za sobą kilka różnych kursów angielskiego, ale ciągle mam barierę przed mówieniem. Język jest mi potrzebny w pracy, ale nie mam czasu uczyć się gramatyki czy ślęczeć nad podręcznikiem. Dlatego szukałem czegoś zupełnie nowego. - mówi Krzysztof z Bielska-Białej.

Pan Krzysztof zapisał się na kurs Metodą Colina Rose, którą uczą się też gwiazdy show biznesu, funkcjonariusze BOR-u i Policji oraz prezesi największych firm. Doceniają oni szybkie efekty i skuteczność tej metody a także możliwość nauki wtedy, kiedy mają na to czas.

Szkoła Języków Obcych BE FREE
Colin Rose rozbija tablicę


Do niedawna Metoda Colina Rose była dostępna tylko w największych miastach Polski, ale od pewnego czasu można z niej skorzystać również w Bielsku-Białej. W ciągu ostatnich 5 lat, w całym kraju z szybkich kursów językowych, prowadzonych Metodą Colina Rose, skorzystało już ponad 7000 osób - przy zaledwie 3% rezygnacji. W tradycyjnych szkołach językowych norma to 75-80% rezygnacji!- Przede wszystkim jest to pierwsza metoda wykorzystująca wiedzę o tym jak działa mózg oraz dostosowująca sposób nauki do wrodzonego stylu uczenia się kursanta. Jest to metoda polisensoryczna - angażuje wszystkie zmysły jednocześnie, co sprawia, że nauka jest łatwa, szybka, przyjemna i niezwykle efektywna. Nasi kursanci potrafią się swobodnie komunikować już po 6-ciu miesiącach nauki. - mówi Agata Grządziel-Krysta, właścicielka Szkoły Języków Obcych Be Free w Bielsku-Białej, jedynej placówki na Podbeskidziu, która uczy Metodą Colina Rose.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia z trenerem językowym odbywają się raz w tygodniu w bardzo małej grupie (max. 6 osób). Dodatkowo w ciągu tygodnia kursanci pracują samodzielnie w domu, na specjalnie przygotowanej platformie e-​learningowej. Śledząc losy Marka i Diany uczą się słownictwa, ćwiczą wymowę czy słuchanie ze zrozumieniem. Dodatkowym atutem jest wbudowany w kurs system powtórek, dzięki któremu kursant zapamiętuje 4 razy więcej niż przy standardowych metodach.

Metoda Colina Rose to idealne rozwiązanie zarówno dla tych, którzy nigdy nie uczyli się języka lub niewiele z niego pamiętają jak i dla tych, którzy chcieliby mówić lepiej, płynniej lub z poprawną wymową.

- Już po pierwszych zajęciach, prowadzonych w sposób bezstresowy i z dużą dawką humoru, okazało się, że mogę mówić i nawet ktoś mnie rozumie! - zachwala metodę pan Krzysztof, uczący się tą metodą od 3 miesięcy - Spotkania z trenerem to godzina naprawdę świetnej zabawy. Nie ślęczymy nad podręcznikiem, nie spisujemy regułek z tablicy. Polecam wszystkim, którzy naprawdę chcą się nauczyć angielskiego.

Kursy Metodą Colina Rose odbywają się obecnie na trzech poziomach zaawansowania, a każdy z nich trwa 6 miesięcy i są prowadzone przez cały rok.

Spróbuj za darmo już we wrześniu!

Dzień Otwarty - 24 września

Dla każdego, kto chciałby bezpłatnie zobaczyć na czym polega fenomen tej metody, bielska Szkoła BE FREE przygotowała Dzień Otwarty. 24 września zapraszamy do siedziby Szkoły znajdującej się przy ul. Mickiewicza 2 w Bielsku-Białej. Ze względu na ograniczoną ilość osób prosimy o zapisy drogą mailową: biuro@befree.edu.pl lub pod numerem telefonu: 508-147-580.


Szkoła Języków Obcych BE FREE

Bielsko-Biała
ul. Mickiewicza 2
tel. 508-147-580
www.befree.edu.pl

Szkoła Języków Obcych BE FREE