czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 grudnia 2005
  • wyświetleń: 1549

Czechowice rzucają wyzwanie Pszczynie

Czechowiccy fani gry Call of Duty rzucili wyzwanie pszczyńskim graczom. Dwie 4 osobowe drużyny czekają na rywali. Proponowane miejsce i czas spotkania to kawiarenka internetowa CafeWebzen (dworzec PKP) 10 grudnia o 9.30. Czy pszczyńscy fani tej gry podejmą się rywalizacji? W każdym razie trzymamy kciuki i czekamy na wyniki tych zawodów. Poniżej, krótkie wyjaśnienie dla wszystkich niezorientowanych co to takiego Call of Duty.

Reklama

To gra komputerowa, która zyskała spore grono fanów, wnioski takie nasuwają się po ilości stron internetowych, które można znaleźć na ten temat. Gracz wciela się w rolę żołnierza w realiach II wojny światowej. Jeden z opisów gry brzmi tak:”...Grasz jako członek dobrze wyszkolonej drużyny, drużyny osłaniającej się nawzajem ogniem i pomagającej rannym przedostać się w bezpieczne miejsce. Poza wyszkolonym poruszaniem się w grupie i taktyką, każdy żołnierz posiada własną osobowość i umiejętności, które wychodzą podczas walki.

Ani pojedynczy żołnierz, ani pojedyncze państwo nie wygra w pojedynkę tej wojny. W Call of Duty po raz pierwszy poznasz wojnę z wielu stron, oczami amerykańskich, brytyjskich i rosyjskich żołnierzy. Cała gra obejmuje 24 misje podzielonych na 4 powiązane ze sobą historyczne kampanie. Zadania w poszczególnych misjach są różne: od sabotażu i otwartej walki po akcje na tyłach wroga, misje ratunkowe czy nawet walki jednostek pancernych.

Autentyczne bronie, lokacje, pojazdy oraz dźwięki pola bitwy tworzą realistyczny i wciągający obraz Drugiej Wojny Światowej.”

Zasady spotkania i możliwość zapisów znajdziecie na stronkach:
cafewebzen.pless.pl/forum/viewtopic.php?t=934 class=dodaj>[zasady spotkania]
cafewebzen.pless.pl/forum/viewtopic.php?t=935 class=dodaj>[zapisy]

A.O. / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.