czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 września 2015
  • wyświetleń: 1897

Lider KORWiN-y wzywa do debaty

Tomasz Żuk, "jedynka" na liście partii KORWiN w wyborach do Sejmu z okręgu nr 27, wezwał liderów pozostałych komitetów do udziału w trzech debatach dotyczących najistotniejszych kwestii dla Polski.

korwin, konferencja
Bronisław Foltyn i Tomasz Żuk · fot. bielsko.info


List otwarty Tomasza Żuka

W związku z wyznaczonymi na dzień 25.10.2015 roku wyborami do Sejmu RP, w interesie ułatwienia mieszkańcom naszego okręgu wyborczego podjęcia decyzji wyborczej w oparciu o przesłanki merytoryczne, zwracam się do moich Szanownych Konkurentów, liderów list wyborczych poszczególnych ogólnokrajowych Komitetów Wyborczych o przeprowadzenie 3 debat merytorycznych dotyczących najistotniejszych kwestii ważkich dla Polski i jej Obywateli.

Zwracam się również do mediów lokalnych o podjęcie działań zmierzających do zorganizowania takich debat w tym określenie ich tematyki w kontekście spraw i problemów jakie dla ich widzów i czytelników są najistotniejsze.

Ze swej strony jako lider listy partii Koalicja Odnowy Rzeczpospolitej Wolność i Nadzieja deklaruję, iż w takich debatach bez żadnych warunków wstępnych wezmę udział aby obywatelom 27 okręgu wyborczego umożliwić poznanie poglądów kandydatów i ich środowisk politycznych na najważniejsze sprawy naszej Ojczyzny a nie tylko zapoznanie się z ich licznymi podobiznami którymi oklejone są nasze miasta i wsie.

Wzywam Szanownych Konkurentów do debat i liczę, że nie uchylą się Państwo od swej powinności wobec wyborców. Informuję jednocześnie, iż przedmiotowy list skierowałem do pozostałych liderów ogólnokrajowych list wyborczych w naszym okręgu oraz do kilku redakcji lokalnych mediów.

ab / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.