czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 grudnia 2005
  • wyświetleń: 1476

Niekończący się remont

Największa inwestycja drogowa w Czechowicach-Dziedzicach to jeden wielki skandal! Przebudowywanie i modernizacja jednego z najważniejszych i najbardziej obciążonych ruchem skrzyżowań w mieście - ulicy Legionów z Łukasiewicza i Kopernika miała zakończyć się we wrześniu, tymczasem roboty trwają nadal i ich końca nie widać!

Reklama

Ruch na kilkusetmetrowym, newralgicznym odcinku ulicy Legionów odbywa się tylko jednym pasem, kierowcom puszczają nerwy. Nie tyle wściekli, co zrozpaczeni są mieszkańcy okolicznych domów, pod których oknami już kilka miesięcy pracuje ciężki sprzęt hałasując i trzęsąc domami w posadach.


Prace na skrzyżowaniu w Czechowicach nadzoruje wicestarosta bielski. Wiesław Maśka mówi, że jest tak zbulwersowany, jak mieszkańcy. Remont miał się zakończyć 30 września, później termin zakończenia prac przesunięto na koniec listopada. Mamy grudzień i wygląda na to, że tak istotne dla ruchu samochodów ciężarowych skrzyżowanie będzie gotowe dopiero na wiosnę...

Wicestarosta bielski deklaruje, że względem firmy, która przebudowywuje skrzyżowanie będzie bezwględny. Za każdy dzień zwłoki, od początku grudnia, naliczane są odsetki, które obciążą konto wykonawcy robót.

Iza / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.