Wiadomości

  • 3 października 2015
  • wyświetleń: 5677

Mówią "nie" dla imigrantów - wideo

Ponad tysiąc osób pojawiło się na piątkowej manifestacji antyimigracyjnej w Bielsku-Białej. Głównie młodzi ludzie sprzeciwiali się wobec polityce przyjmowania imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki.Tak dużego zgromadzenia w Bielsku-Białej nie było od kilku dobrych lat. Na plac Bolesława Chrobrego przybyło około 1500 osób. Jedni przyszli z transparentami, inni z plakatami partii politycznych, jeszcze inni wzięli na manifestację biało-czerwone flagi. Wszyscy jednym chórem sprzeciwiali się polityce przyjmowania imigrantów. Odśpiewano Hymn Polski i Rotę, nie zabrakło przemówień liderów środowisk narodowych na Podbeskidziu. Całe wydarzenie odbyło się bez żadnych incydentów.

Organizatorem wydarzenia był bielski oddział partii KORWiN, Fundacja Orle Gniazdo, NS "Zadruga", Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo-Radykalny oraz kibice bialskiej Stali.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.