czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 grudnia 2005
  • wyświetleń: 1205

Pijany operator maszyny na ulicy Łukasiewicza

Reklama

Jak podaje Komenda Policji w Bielsku-Białej, czechowiccy policjanci zatrzymali w czwartek Kazimierza H. - 48-letniego operatora maszyny służącej do podgrzewania asfaltu.

Około godziny 15.30 sprawca wykonując prace remontowe nawierzchni przy ulicy Łukasiewicza w Czechowicach-Dziedzicach, najpierw najechał na zaparkowany na tej ulicy pojazd marki Renault, doprowadzając do licznych uszkodzeń tego samochodu, a następnie wjechał w ogrodzenie jednej z posesji uszkadzając betonowe słupki i siatkę.

Straty spowodowane uszkodzenia oszacowano na kwotę 5 tysięcy złotych. Zatrzymany przez policjantów operator maszyny poddany został badaniu alkomatem, które wykazało zawartość 2,5 promila alkoholu w wydychanym przesz niego powietrzu.

Podczas prowadzonych czynności okazało się, że Kazimierz H. nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Sprawcę przewieziono do Izby Wytrzeźwień. O jego dalszym losie zadecyduje Prokurator Rejonowy w Pszczynie. Policjanci wnioskują o zastosowanie wobec Kazimierza H. dozoru policyjnego.

Policja Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.