Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 października 2015
  • 28 października 2015
  • wyświetleń: 1628

Trwa policyjna akcja Znicz

Za nami:

W okresie świąt Wszystkich Świętych na drogach krajowych, dojazdowych, w okolicach cmentarzy i kościołów będzie więcej policjantów. Kierowcy powinni spodziewać się wzmożonych kontroli m.in. prędkości i trzeźwości.

W ramach policyjnej akcji "Znicz 2015" policjanci będą sprawdzać stan techniczny aut i sposób przewożenia dzieci, a także trzeźwość kierowców. Mundurowi przypominają także kierowcom, by zwracali uwagę na znaki drogowe, możliwa jest bowiem czasowa zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy. Funkcjonariusze apelują o rozwagę i ostrożność podczas jazdy oraz kierowanie się zasadą ograniczonego zaufania. Swój apel policjanci kierują też do pieszych, odwiedzających groby bliskich, by korzystali z chodników, a w przypadku ich braku - z pobocza.

Dzień Wszystkich Świętych jest czasem zadumy i refleksji. Niestety jest to także czas zwiększonej aktywności przestępców. W trosce o bezpieczeństwo policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności podczas pobytu na cmentarzach i w ich okolicy.

BM / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.