czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 listopada 2015
  • wyświetleń: 5790

Nagrody burmistrza w sporcie

W czwartek 5 listopada, w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród pieniężnych burmistrza Czechowic-Dziedzic dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe.

Nagrody Burmistrza w sporcie - 11.2015 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Nagrody burmistrza otrzymali również trenerzy i działacze szkolący naszych zawodników, osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym i krajowym współzawodnictwie.

Nagrody reprezentującym Gminę Czechowice-Dziedzice sportowcom oraz trenerom i działaczom wręczali: burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, zastępca burmistrza Maciej Kołoczek i zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej Bartłomiej Fajfer.

Gratulując sportowcom i trenerom sukcesów, burmistrz Marian Błachut zachęcał wszystkich nagrodzonych do dalszej wytężonej pracy oraz wytrwałości. Słowa uznania i gratulacji ze strony gospodarza Gminy Czechowice-Dziedzice, popłynęły również w kierunku rodziców sportowców oraz poświęcających im swój czas trenerów i działaczy.

W trakcie spotkania burmistrz Marian Błachut zdradził zebranym najbliższe plany Czechowic-Dziedzic, jeśli chodzi o rozwój gminnej bazy sportowej. Zaznaczając, że potrzeb jest znacznie więcej, burmistrz poinformował, że w tej chwili najbliżej realizacji - tzn. w perspektywie około 2 lat - jest budowa nowoczesnego kompleksu lekkoatletycznego na stadionie w Zabrzegu oraz nowej przystani kajakowej na Kopalnioku. Burmistrz zastrzegł przy tym, że realizacja tych planów uzależniona jest od pozyskania przez Czechowice-Dziedzice środków zewnętrznych.

Osoby nagrodzone:

Zawodnicy
Klub Sportowy Judo: Paweł Wawrzyczek, Marcin Lubiński, Marta Wykupil, Jakub Wójcik,
Izabella Socha - nagroda rzeczowa

Trenerzy
Klub Sportowy Judo: Bogusław Tyl
Miejski Klub Sportowy: Daria Polakowska-Cebula, Krzysztof Ramenda,

Działacze
Dariusz Janko, Paweł Łękawa, Mieczysław Szkucik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.