czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 grudnia 2005
  • wyświetleń: 1007

Inni dla dzieci

Reklama

- Dzieci objęte programem nauczania indywidualnego rzadko mają okazję do spotkania w gronie rówieśników. Dlatego nasze szkolne koło PCK co roku organizuje integracyjne spotkania świąteczne - mówi Katarzyna Ożóg-Gilowska opiekunka koła PCK z Zespołu Liceów im. M. Skłodowskiej-Curie.

W tym roku w mikołajkowym spotkaniu, które odbyło się w połowie grudnia, uczestniczyły dzieci z Zespołu Szkół nr 4 oraz dzieci ze świetlicy wychowawczo-profilaktycznej im. Ojca Pio.

Organizatorem spotkania obok szkolnego koła PCK było Stowarzyszenie Rodziców i Osób Niepełnosprawnych "Wsparcie". W rolę Mikołaja wcielił się ksiądz Adam Jania z parafii Andrzeja Boboli. Uczestnicy zabawy integracyjnej brali udział w zabawach, konkursach, śpiewali kolędy, tańczyli ze śnieżynkami.

Razem z dziećmi kolędowali Mirosław Szemla -członek zarządu powiatu bielskiego oraz wiceburmistrz Czechowic-Dziedzic Marek Kwaśny, a także radny Grzegorz Tomaszczyk.

Więcej czytaj w Echu

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.