czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 listopada 2015
  • 13 listopada 2015
  • wyświetleń: 6356

Strażnicy udaremnili samobójstwo

Strażnicy miejscy udaremnili próbę samobójczą. Zdesperowany mężczyzna chciał skoczyć z przęsła mostu w rejonie ulicy Zajęczej.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend, ale straż poinformowała o nim dopiero teraz. W rejonie ulicy Zajęczej w Czechowicach-Dziedzicach mężczyzna usiłował popełnić samobójstwo, skacząc z mostu do rzeki Wapienica. Wszedł on na szczyt przęsła mostu na wysokości około 7 metrów nad drogą (ok. 11 metrów do nurtu rzeki).

Przybyły na miejsce patrol strażników podjął próbę nawiązania kontaktu poprzez rozmowę z mężczyzną. Powiadomiono także Komisariat Policji w Czechowicach-Dziedzicach oraz Państwową Straż Pożarną w Bielsku-Białej.

Po blisko godzinnych rozmowach udało się nakłonić mężczyznę, aby zszedł z mostu. Mężczyznę przekazano lekarzowi ratownictwa medycznego celem przebadania i udzielenia pomocy lekarskiej. Ustalono, że znajdował się on pod wpływem alkoholu oraz prawdopodobnie środków odurzających. Po wykonanych badaniach mężczyznę odwieziono do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej.

aka / czecho.pl
źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.