czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 listopada 2015
  • 28 listopada 2015
  • wyświetleń: 7756

I Rajd Bestwiński odwołany

W ostatni weekend listopada miłośnicy szybkiej jazdy, wyjących silników oraz adrenaliny mieli podziwiać najlepszych kierowców startujących w 8 rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, która odbędzie się w Bestwinie. Ale nie będą, bo impreza w ostatniej chwili została odwołana.

I Samochodowy Rajd Bestwiński


I Rajd Bestwiński miał być ostatnią, ósmą runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Cykl ten, drugi najważniejszy po Mistrzostwach Polski, gromadzi na starcie każdej imprezy kilkadziesiąt załóg z całej Polski, startujących różnymi pojazdami.

O odwołaniu imprezy organizatorzy poinformowali w specjalnym oświadczeniu: - Powyższa decyzja spowodowana jest brakiem możliwości zrealizowania dodatkowych zaleceń i oczekiwań ze strony instytucji decyzyjnych, pomimo wcześniejszych uzgodnień i objazdów trasy - czytamy w komunikacie. - Żałujemy bardzo, że kolejna próba zorganizowania imprezy samochodowej na terenie powiatu bielskiego zakończyła się fiaskiem. To niepowodzenie powoduje, że na jakiś czas całkowicie rezygnujemy z tego miejsca jako nieprzyjaznego dla sportu samochodowego - tłumaczy Komisja Sportowa Automobilklubu Śląskiego.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.