czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 listopada 2015
  • wyświetleń: 3628

Zatrzymali sprawców pobicia

Dzięki współpracy czechowickich i bielskich policjantów udało się zatrzymać czterech sprawców pobicia, do którego doszło w Bielsku-Białej na ulicy Słowackiego.

Rankiem 11 listopada 23-letni mieszkaniec Bielska - Białej został napadnięty i okradziony przez grupę młodych mężczyzn na kładce dla pieszych. Przestępcy pobili swoją ofiarę, a następnie zabrali jej telefon komórkowy, portfel i dokumenty.

Później jeden z przestępców dokonał szeregu zakupów w placówkach handlowych posługując się skradzioną pokrzywdzonemu kartą bankomatową. Stosując zbliżeniową formę płatności okradł 23-latka na łączną kwotę około 500 zł.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Bielska-Białej, których wsparli policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymano 4 sprawców tego zdarzenia. Skradzione pokrzywdzonemu mienie udało się odzyskać.

Trzech napastników: 18 i dwóch 17-latków usłyszało zarzut rozboju za który grozi do 12 lat pozbawienia wolności, natomiast 19-latek odpowie za kradzież oraz posiadanie marihuany, którą policjanci znaleźli podczas przeszukania w jego mieszkaniu.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.