czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 listopada 2015
  • 21 listopada 2015
  • wyświetleń: 2482

Szlachetna Paczka w Starej Kablowni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Czym jest Drużyna SuperW? Czym jest mądra pomoc? Jak zostać Bohaterem? Odpowiedzi na te pytania już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Stara Kablownia!

21 listopada w czechowickiej Starej Kablowni odbędzie się spotkanie w ramach projektu Szlachetna Paczka. Dla wszystkich zainteresowanych niesieniem pomocy przygotowano nie tylko możliwość rozmowy z wolontariuszami, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. Można będzie również dowiedzieć się czym jest projekt oraz w jaki sposób zostać jednym z Bohaterów.

Przez cały dzień będą czekały na każdego z gości wyjątkowe atrakcje. Centrum terrarystyczno - zoologiczne JUMANJI wraz z Diamond Reptiles zapraszają na wystawę zwierząt egzotycznych takich jak egzotyczne żaby, węże, jaszczurki, płazy, pająki, skorupiaki i wiele innych. Wystawa trwać będzie aż do 28 listopada. Uczniowie będą mogli również skorzystać z okazji i wziąć udział w żywej lekcji biologii, dzięki której będzie można poznać bliżej piękne zwierzęta! Klasy mogą się zgłaszać pod numerem: 731-783-866.

Od godziny 11.00 do 13.00, dzięki spotkaniom z przedstawicielami Związku Strzeleckiego "Strzelec" każdy będzie miał okazję poznać profesjonalny sprzęt wojskowy oraz wziąć udział w warsztatach z łączności i podstaw strzelectwa. O godzinie 13.00 odbędzie się spotkanie z Panią Anną, podczas którego prowadząca wykonywać będzie odmładzający masaż dłoni oraz udzieli konsultacji kosmetycznych.

Przygotowano również kącik dla najmłodszych gości Starej Kablowni. Od godziny 16.00 Kraina Zabawy JupiJupiJaj z Bielska-Białej zaprosi wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Zaplanowane zostały konkursy z nagrodami, wyjątkowe przedstawienia oraz malowanie buziek.

To będzie niezwykły dzień w CH Stara Kablownia. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w projekcie Szlachetna Paczka oraz wspólnej zabawy. Już w sobotę, 21 listopada w godzinach 11.00-18.00.

Stara Kablownia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj