czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 listopada 2015
  • 19 listopada 2015
  • wyświetleń: 2264

O narkotykach w Czechowicach

Za nami:

"Bądź wolny, biorąc nie jesteś sobą" to tytuł przewodni spotkania z Andrzejem Sową zajmującym się profilaktyką przeciw narkotykową.

Reklama

Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na spotkanie z Andrzejem Sową - byłym narkomanem, wokalistą punkowego zespołu Maria Nefeli. Po sukcesie zespołu na festiwalu w Jarocinie w 1997 r., życie Andrzeja zmieniło się w nieustającą zabawę zakrapianą alkoholem. Droga od skręta z marihuaną do heroiny była krótka, a upadek bolesny. Po kilku latach ćpania stracił wszystko. Gdy myślał że nie ma już dla niego ratunku, że nikt już o nim nie pamięta, Bóg nieoczekiwanie wyciągnął do niego rękę...

Spotkanie odbędzie się w parafii p.w. św. Andrzeja Boboli w Czechowicach-Dziedzicach w czwartek, 19 listopada o godzinie 19.00 (po wieczornej Mszy Świętej).

O narkotykach w Czechowicach

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.