czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 listopada 2015
  • 13 grudnia 2015
  • wyświetleń: 5388

Morsy powalczą o Rekord Guinessa

Za nami:

Czechowicki Klub Morsów rozpoczął sezon zimowych kąpieli. Ten rok będzie jednak dla nich wyzwaniem, bowiem 13 grudnia planują pobić kolejny Rekord Guinessa.

Morsy
Czechowickie morsy · fot. www.morsy.czecho.pl


Tym razem czechowickie morsy stawiają sobie za cel ustanowienie rekordu w kategorii największej ilości równocześnie kąpiących się morsów w wielu miejscach. W minimum 10 punktach musi zebrać się więcej niż 1799 osób.

Próba pobicia rekordu odbędzie się w niedzielę, 13 grudnia o godzinie 12.00. W każdym zgłoszonym punkcie musi się wykąpać co najmniej 25 osób - grupa nie musi być formalnym klubem. Woda musi mieć mniej niż 10 stopni Celsjusza, a kąpiel musi trwać min. 3 minuty.

Do potwierdzenia ilości osób potrzebne będą: lista uczestników z podpisami, dokumentacja zdjęciowa oraz film obrazujący kąpiel od wejścia do wody do wyjścia z niej, oświadczenie dwóch świadków (niebędących uczestnikami kąpieli) z opisem przebiegu kąpieli, a także zdjęcie z pomiaru temperatury wody. Po skompletowaniu dokumentacji, należy przesłać ją na adres e-mail Czechowickiego Klubu Morsów.

Po otrzymaniu raportów, pracownicy Biura Zlotu, wprowadzą je w system Guinness World Records, co rozpocznie proces potwierdzenia pobicia rekordu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: zlotmorsow.mielno.pl/rekord-guinnessa-grudzien

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.