czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 listopada 2015
  • 19 grudnia 2015
  • wyświetleń: 7353

Foto: mikołajkowe zawody pływackie

W sobotę, 12 grudnia na pływalni Wodnik w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się już VI Świąteczno-Mikołajkowe Zawody Pływackie organizowane przez szkółkę pływania DJ SPORT i MOSiR Czechowice-Dziedzice.

Mikołajkowe zawody pływackie - 12.12.2015 · fot. mat. organizatora


Do zawodów zgłosiło się 228 zawodników. Zawody rozgrywane były w dwóch blokach. W pierwszym uczestniczyli młodzi debiutanci, którzy dopiero od niedawna pływają w szkółkach pływackich. Drugi blok, były to otwarte zawody dla mieszkańców miasta i gminy Czechowice-Dziedzice oraz zaproszonych klubów i szkółek pływackich.

Organizator pragnie podziękować osobom i organizacjom, które pomogły w zorganizowaniu tych zawodów: - MOSiR Czechowice-Dziedzice, Administracja Mieszkań Silesia, Arkadiusz Przybylski - Art.-Power GSM, Sławomir Szypuła - Projekt "S", Barbara Bułka - AVON, Agnieszka Grygierzec - FM GROUP, Agnieszka Szydło - MERLIN-ORGANIZATOR WYDARZEŃ, Bogusław Granda, Monika Zając - FOTOGRAF, Marcin Kulig - MASSIVE BAITS, Spółdzielnia cukiernicza POKÓJ, Arkadiusz Łaciok oraz wszystkim przyjaciołom, którzy bezinteresownie włączyli się w pracę na rzecz tej imprezy: Marek Kloc oraz pozostali instruktorzy i wolontariusze Grupy Yoursport, Sylwia Wojda, Julia Bobiec, Lucyna Borowska, Dawid Konopka, Wojciech Orawiec, Marek Pipans, Grzegorz Jasik, Magdalena Żaczek, Przemysław Czuk. Wszystkim jeszcze raz dziękujemy!

Szczegółowe wyniki zawodów na stronie www.yoursport.pl w zakładce aktualności/DJ SPORT.

BM / czecho.pl
źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.