czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 listopada 2015
  • wyświetleń: 3150

Dzień Pracownika Socjalnego

W dowód uznania osób pracujących w dziedzinie pomocy społecznej w Starostwie Powiatowym zorganizowano spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.

Reklama

Dzień Pracownika Socjalnego - 11.2015 · fot. Powiat Bielski


Zarząd Powiatu oraz przewodniczący Rady Powiatu spotkali się z kierownikami gminnych ośrodków oraz placówek pomocy społecznej podlegających powiatowi bielskiemu.

Spotkanie było okazją do złożenia gratulacji i wyrazów uznania dla wszystkich pracowników pomocy społecznej za ich szczególną służbę na rzecz drugiego człowieka. W listach gratulacyjnych podpisanych przez starostę Andrzeja Płonkę i przewodniczącego Rady Powiatu Jana Borowskiego, jakie otrzymali dyrektorzy, podkreślano ich zasługi i dokonania ich współpracowników w integrowaniu środowisk lokalnych, życzliwość i otwartość na potrzeby innych oraz kreatywność w pozyskiwaniu środków z funduszy europejskich.

Spotkanie było też dobrą okazją do wymiany doświadczeń, rozmów o przyszłych planach, nowych budżetach i możliwościach pozyskania środków pozabudżetowych na działalność ukierunkowaną na rodziny i pomoc najbardziej potrzebującym.

W spotkaniu uczestniczyła także dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Katarzyna Olszyna.

aka / czecho.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.