Wiadomości

  • 2 grudnia 2015
  • wyświetleń: 2162

Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś.

Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu Publicznym Nr 2
Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu nr 2 · fot. I.S I.B


Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach jak co roku obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszakami. Milusińscy opowiadali o swoich maskotkach, słuchali czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, recytowały wiersze o misiu, brały udział w konkursie wiedzy o misiach w zawodach sportowych z udziałem swoich maskotek.

Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu Publicznym Nr 2
Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu nr 2 · fot. I.S I.B


W tym dniu wszystko związane było z misiem. Na śniadanie przedszkolaki zajadały się pysznymi bułeczkami z żółtym serem w kształcie misia, degustowały misiowy przysmak, czyli miód.

Mamy nadzieję, że ten dzień zostanie w pamięci naszych przedszkolaków. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Przedszkole Publiczne nr 2

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.