Wiadomości

  • 5 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1528

Szkoły z Czechowic w konkursie Tesco

Za nami:

Dzieci z województwa śląskiego wzięły udział w I etapie konkursu Tesco dla Szkół - "Przyszłość na talerzu" i stworzyły reklamy społeczne na temat produkcji zdrowego, naturalnego jedzenia. Wśród uczestników konkursu są także szkoły z Czechowic.

Ich prace można oglądać w Galerii konkursowej na stronie www.tescodlaszkol.pl. Teraz liczą na głosy internautów, które pomogą im wygrać dla swoich szkół nowoczesne pracownie multimedialne.

Można wesprzeć Zespół Szkół Specjalnych nr 4 Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy oraz Gimnazjum Specjalnego nr 4 w Czechowicach Dziedzicach. Głosowanie na prace trwa od 1 do 14 grudnia. W tym etapie wygrywają szkoły, którym najbardziej uda się zaangażować społeczność.

Jednocześnie rusza II etap konkursu, który będzie trwał do 15 kwietnia 2016 roku i do którego rekrutacja jest wciąż otwarta. W tym etapie będzie czekało na wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja ze Śląska (również te, które się dotychczas nie zgłosiły) jeszcze więcej, bo aż ponad 200 atrakcyjnych nagród. W nim najbardziej zaangażowane szkoły, będą mogły wybrać najatrakcyjniejsze nagrody.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.