czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 grudnia 2015
  • 6 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1225

Mikołajki w Kinie Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Mikołajki to czas, kiedy kina sieci Helios wypełniają się uśmiechniętymi dziećmi, które wraz z rodzicami przychodzą właśnie w kinie przeżyć przygodę spotkania z najwspanialszym, bo filmowym Mikołajem!

Mikołajki w Kinie Helios


Oprócz wspaniałych seansów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, na wszystkie odwiedzające nas dzieci będzie czekać mnóstwo atrakcji w holach kin. Nie zabraknie oczywiście także Świętego Mikołaja, który będzie dbał o uśmiech każdego dziecka, oraz każdego…kto tylko czuje się dzieckiem.

Mikołajki niosą ze sobą także specjalne wydanie, znanych i lubianych Filmowych Poranków ze Scooby-Doo! Tym razem obejrzymy Scooby-Doo! Upiór w operze. Konkursy i dobra zabawa ? Oczywiście jak zwykle: TAK! Seans Scooby Doo w niedzielę, 6 grudnia wyjątkowo o godzinie 15.00.

No i największa nasza atrakcja! Z najmłodszymi widzami po raz kolejny spotkamy się w dniu 6 grudnia na wyjątkowych seansach z cyklu „Pierwszy raz w kinie”. Seanse skierowane są do dzieci w wieku 2-6 lat, które wybiorą się do kina po raz pierwszy. Ten wyjątkowy seans nasi nowi kinomani będą mogli obejrzeć w specjalnych dla nich warunkach - w tylko przyciemnionych światłach na sali kinowej oraz z przyciszonym dźwiękiem. Bilet na ten seans także jest wyjątkowy, gdyż dzieci otrzymują go zupełnie za darmo - wstęp opłacają tylko opiekunowie młodych widzów.

Przed seansem maluchy otrzymają pamiątkowy dyplom, mogą wziąć udział w konkursach z nagrodami, a po projekcji każdy otrzyma od nas w prezencie kolorowy balonik. Tym razem w ramach tego cyklu najmłodsi obejrzą okolicznościową animację: „Święty Mikołaj dla wszystkich”. To zabawna historia o zwierzakach, które tak jak dzieci, chcą otrzymywać prezenty od Świętego Mikołaja i wyruszają na jego poszukiwania.

Na wszystkie seanse, w ramach Mikołajek w kinie Helios, będziecie mogli kupić bilety w atrakcyjnych cenach:
  • Bilet - 17 zł
  • Filmowy Poranek ze Scooby-Doo - 15 zł
  • Mój pierwszy bilet - 0 zł

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj