Wiadomości

  • 8 grudnia 2015
  • wyświetleń: 3571

PKP Intercity kusi tańszymi biletami

Już 13 grudnia pociągi Pendolino dojadą do Czechowic-Dziedzic. Dla nowych relacji przewoźnik przygotował atrakcyjne ceny biletów w ramach oferty Super Promo.

pendolino
PKP Intercity rozpoczyna walkę na rynku lokalnym? · fot. PKP Intercity


- Dobre wyniki przewozowe motywują nas do kolejnych działań przyciągających klientów. Poszerzamy siatkę połączeń ekspresowych, zarazem oferując bezkonkurencyjne ceny dla każdego. Np. cennik tzw. końcówek, czyli nowych tras pociągów Pendolino, zaczyna się od 29 zł. Od cennika Super Promo odliczamy też ulgi ustawowe, dzięki czemu student podróżujący na trasie z Bielska-Białej do Katowic za bilet może zapłacić niecałe 15 zł - mówi Jacek Leonkiewicz, prezes PKP Intercity S.A.

Bilety w ramach oferty Super Promo są dostępne na przejazdy w klasie 1. i 2. Oferta jest limitowana. Bilety można nabywać w całym okresie przedsprzedaży - najwcześniej na 30 dni przed terminem podróży, aż do wyczerpania limitu. Po wyprzedaniu puli najtańszych biletów ceny naliczane są z rabatami 30%, 20% i 10%.

Czas przejazdu pociągu Pendolino na trasie Czechowice-Dziedzice - Katowice to 36-39 minut. Dla tych, którym się nie spieszy, pozostają pociągi Kolei Śląskich, które tę samą trasę pokonują dłużej o około 18 minut. Rekompensatą w tym przypadku jest cena. Bilet Kolei Śląskich na trasie Czechowice-Dziedzice - Katowice kosztuje niewiele ponad 11 złotych.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.