Wiadomości

  • 9 grudnia 2015
  • wyświetleń: 5143

Święty Mikołaj w SP4 - zdjęcia

W piątek 4 grudnia na małej sali gimnastycznej uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 4 zgromadzili się w oczekiwaniu na specjalnego gościa. Choć w tym dniu można było spodziewać się wizyty górnika w galowym stroju, wszelkie wątpliwości rozwiał dźwięk dzwoneczków.

Święty Mikołaj w SP4 - 04.12.2015 · fot. SP4


Do sali z radosnym "Ho, ho, ho!" wkroczył Święty Mikołaj. Mikołaj zdradził nam, że zna doskonale wszystkie dzieci, lecz nie obyło się bez pytań o to, czy były grzeczne i czy pomagały rodzicom. Gość opowiedział nieco o swojej pracy, o tym jak elfy przygotowują i pakują prezenty, a nawet nauczył dzieci piosenki. Najmłodsi uczniowie zaprezentowali Mikołajowi swój świąteczny repertuar.

Gdy uczniowie rozeszli się do klas, Mikołaj odwiedził każdą klasę w ich sali z workiem pełnym prezentów dla wszystkich grzecznych dzieci i tych nieco mniej grzecznych. Gość specjalny zajrzał również do starszych uczniów z klas 4-6.

W poniedziałek na dzieci czekały kolejne atrakcje. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowany został Mikołajkowy Dzień Przebierania. W tym dniu uczniowie przyszli do szkoły w wyjątkowych mikołajkowych przebraniach. Jednak największą niespodzianką w tym dniu było wyjście uczniów do Kina
"Świt" na bajkę "Święty Mikołaj dla wszystkich".

Katarzyna Zawiła-Dudzik

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.