czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 grudnia 2015
  • 11 grudnia 2015
  • wyświetleń: 10645

Niepokojące sygnały od mieszkanki

Na redakcyjną skrzynkę mailową otrzymaliśmy niepokojącą informację od mieszkanki Czechowic-Dziedzic. Mama jednej z pociech uczęszczające do Szkoły Podstawowej nr 7 twierdzi, że w okolicach szkoły nieznajomy mężczyzna zaczepia dzieci.

- Chciałam zgłosić sprawę, która od pewnego czasu nie daje mi spać. Chodzi mianowicie o mężczyznę zaczepiającego dzieci przy szkołach. Jakiś czas temu zdarzyła się taka sytuacja u nas w Czechowicach przy SP nr 7. Później doszły mnie słuchy, że to samo przytrafiło się w szkole w Ligocie. Następnie przeczytałam artykuł, że taki incydent był w Kozach, a teraz, że w Drogomyślu. Wszędzie przewija się ten sam motyw: mężczyzna w niebieskim samochodzie proponujący dzieciom podwiezienie - informuje mama pociechy uczęszczającej do Szkoły Podstawowej nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach.

Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej dementuje niepokojące sygnały. - Rozmawiałam z komendantem z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach, który zasięgnął informacji u dyrekcji szkół w Czechowicach-Dziedzicach i Ligocie. Nie otrzymaliśmy żadnych zgłoszeń dotyczących zaczepiania dzieci w pobliżu szkół- mówi nadkomisarz Elwira Jurasz.

Okazuje się, że policja coraz częściej otrzymuje fałszywe sygnały o rzekomych pedofilach. - Niedawno w Godziszce obok Szczyrku dostaliśmy podobne zgłoszenie. Okazało się, że mężczyzna po prostu zapytał o drogę - wyjaśnia rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Osoby, które były świadkami niepokojących zachowań pod szkołami, proszone są o kontakt z dyrekcją szkoły bądź bezpośrednio z najbliższą jednostką policji.

ab / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.