Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 grudnia 2015
  • wyświetleń: 2127

Zostań wolontariuszem WOŚP

Przed nami kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w ubiegłych latach wolontariusze z Czechowic-Dziedzic włączą się w orkiestrowe granie.

wośp
Zostań wolontariuszem WOŚP · fot. Grzegorz Słowiński


Najbliższy Finał odbędzie się 10 stycznia. Tym razem pieniądze będą zbierane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. W Czechowicach-Dziedzicach główne atrakcje zaplanowane są w Centrum Handlowym Stara Kablownia.

Zapraszamy wszystkie osoby które chcą zostać wolontariuszami do kontaktu ze Sztabem. Nabór trwa do 14.12.2015 r. Aby zgłosić się należy wysłać dane: pesel, e-mail, imie i nazwisko, adres (ulica, nr domu i mieszkania, miejscowość, kod pocztowy), nr telefonu, zdjęcie (.jpg), opcjonalnie: szkoła lub miejsce pracy. Dane i zdjęcia należy wysłać na adres e-mail wosp.czechowice2016@gmail.com lub w wiadomości na portalu Facebook.

- Zapraszamy również do współpracy wszystkie osoby oraz firmy, które chcą swoimi działaniami wspomóc organizację Finału WOŚP w naszym mieście. Wszystkie firmy, które chciałyby zostać sponsorami naszego Finału, bądź chcą przekazać coś na licytację prosimy o kontakt - informują przedstawiciele sztabu WOŚP w Czechowicach-Dziedzicach.

Wszelkie aktualne informacje można znaleźć na Facebooku - www.facebook.com/wospczechowice.

ab / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.