czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1968

Szkoła dla rodziców w Ligocie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SP nr 3" podaj

W Zespole Szkół w Ligocie kończy się trzecia już edycja "Szkoły dla rodziców". Program został zbudowany w oparciu o nowatorskie metody wychowania zawarte w koncepcji Thomasa Gordona "Wychowanie bez porażek" oraz Adel Faber i Elain Mazlish "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały: jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły".

Reklama

W Zespole Szkół w Ligocie i innych szkołach w Czechowicach-Dziedzicach zostały zorganizowane "Szkoły dla rodziców i wychowawców". W trakcie zajęć można było poznać działające "czarodziejskie" metody pracy z dzieckiem. Podzielić się swoim doświadczeniem i czerpać wiedzę ze sprawdzonych metod wychowawczych wprowadzonych przez prekursorów "wychowania bez porażek". Absolwenci "Szkoły dla rodziców" chętnie dzielili się zdobytą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem (zdobytym w szkole).

Przedsięwzięcie było możliwe dzięki pomocy Urzędu Miasta Czechowice-Dziedzice, a także GKRPA w Czechowicach-Dziedzicach.

- Za pomoc finansową i wsparcie w działaniach podziękowania kierują: rodzice, nauczyciele Zespołu Szkół w Ligocie, a także prowadzące zajęcia: Janina Dziech, Justyna Borowska i Joanna Murawska - dziękują organizatorzy. - Jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych do uczenia się "Jak być dobrym rodzicem i wychowawcą". Kolejne zajęcia w ramach "Szkoły dla rodziców" rozpoczną się w lutym 2016r. w Zespole Szkół w Ligocie.

Joanna Murawska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SP nr 3

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SP nr 3" podaj