Wiadomości

  • 16 grudnia 2015
  • 3 stycznia 2016
  • wyświetleń: 3563

Plan przygotowań MRKS-u

7 stycznia przygotowania do rundy wiosennej w bielskiej "okręgówce" rozpoczną piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice.

Podopieczni Marcina Biskupa trenować będą na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR, ponadto już tradycyjnie zaliczą kilka jednostek w Siłowni Fitness-Parku pod okiem instruktorki Elżbiety Zarębskiej, a także wyruszą w pobliskie góry. Oprócz zaplanowanych siedmiu spotkań kontrolnych, czechowiczanie 30 stycznia wezmą również udział w turnieju halowym w Goczałkowicach.

Urozmaicony okres przygotowawczy do rundy rewanżowej czeka bez wątpienia naszą drużynę. 7 stycznia spotka się ona na premierowych zajęciach, a już po dwóch dniach wyruszy szlifować formę biegając w pobliskich górach. Tego typu jednostki zaplanowane zostały w trzech sobotnich terminach stycznia, natomiast w ostatnią sobotę - 30 stycznia MRKS weźmie udział w IV Memoriale im. Krzysztofa Kanika w piłce nożnej halowej, który rozegrany zostanie w Goczałkowicach. Czechowiczanie dwa razy w tygodniu korzystać będą z boiska MOSiR ze sztuczną nawierzchnią, te także stanie się "areną" większości meczów sparingowych. Pierwszym sparingpartnerem ekipy Marcina Biskupa będzie ósma siła wadowickiej "okręgówki" - Nadwiślanin Gromiec (9.02), ponadto MRKS sprawdzi się m.in. na tle dwóch beskidzkich czwartoligowców z Landeka i Jasienicy. Inaugurująca przyszłoroczne zmagania - 17. kolejka bielskiej ligi okręgowej zaplanowana jest już na 19 marca, a czechowicki zespół na stadionie MOSiR o godzinie 15:00 zmierzy się wówczas z Maksymilianem Cisiec.

Plan sparingowy MRKS Czechowice-Dziedzice (zima 2016):

9.02 (wtorek, godz.19:00 - MOSiR) - Nadwiślanin Gromiec [wadowicka "okręgówka"]
13.02 (sobota, godz.19:00 - MOSiR) - LKS Goczałkowice-Zdrój [katowicka "okręgówka" gr.I]
23.02 (wtorek, godz.19:00 - MOSiR) - Zapora Porąbka [A-klasa Bielsko-Biała]
27.02 (sobota, godz.11:00 - MOSiR) - Spójnia Landek [IV liga śląska, gr.II]
1.03 (wtorek, godz.19:00 - MOSiR) - Josieniec Radostowice [A-klasa Tychy]
5.03 (sobota, godz.11:00 - MOSiR) - Drzewiarz Jasienica [IV liga śląska, gr.II]
12.03 (sobota, godz.13:00 - MOSiR główna płyta lub Pszczyna) - LKS Łąka [katowicka "okręgówka"]

aka / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.