czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 grudnia 2015
  • 31 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1557

Maraton Sylwestrowy w Heliosie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

31 grudnia w 37 kinach sieci Helios w całej Polsce, Maraton Sylwestrowy w towarzystwie gwiazd kina! Do wyboru dwa zestawy przedpremierowych filmów.

Maraton Sylwestrowy w Heliosie


W zestawie pierwszym, swój udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Agata Kulesza i Marian Dziędziel, których zobaczymy w filmie "Moje córki krowy". Po północy pokażemy świetną komedię o pięknie miłości i muzyki, na które jest miejsce nawet najbardziej ponurych czasach, pt. "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy". W rolach głównych Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i sama Anna Dymna.

Start: 31 grudnia, godzina 22.00 do rana

W zestawie drugim, przed północą dobrą zabawę gwarantują Olga Bołądź i Piotr Adamczyk w świetnej komedii "Słaba płeć?", a nowy, 2016 rok rozpoczniemy filmem "Sekret w ich oczach" z plejadą gwiazd światowego kina. W rolach głównych m.in. Nicole Kidman i Julia Roberts. Będzie bardzo zabawnie, tajemniczo i chwilami też dość niebezpiecznie, a wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze.

Start: 31 grudnia, godzina 22.00 do rana

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

W przerwie o północy wspólny toast noworoczny z lampką szampana!

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj