Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 grudnia 2015
  • wyświetleń: 4910

Zatrzymani nieuczciwi kolędnicy

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy w czasie "kolędowania" okradli mieszkańca ul. Górniczej. Ich łupem padł portfel wraz dokumentami i kartą bankomatową, telefon komórkowy oraz zegarek. Sprawcy posłużyli się także skradzioną kartą i wypłacili z bankomatu 600 zł. Za przestępstwa te grozi im kara do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w jednym z czechowickich mieszkań przy ul. Górniczej. W czasie świątecznego kolędowania, dwaj młodzi mężczyźni okradli mieszkańca tego miasta. Łupem rabusiów padł portfel z dokumentami i kartą bankomatową. Sprawcy skradli także telefon komórkowy oraz zegarek. Zanim mężczyzna zorientował się, że został okradziony, sprawcy posłużyli się jego kartą i wypłacili z bankomatu 600 zł.

Krótko po tym zdarzeniu, policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 28 lat, podejrzanych o tę kradzież. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyźni mieli ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W czasie przeszukania, mundurowi odnaleźli skradziony telefon.

Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Teraz usłyszą zarzuty, a o ich dalszym losie zdecyduje prokurator.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.