Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 grudnia 2015
  • 6 stycznia 2016
  • wyświetleń: 6864

Odbiór odpadów: umowa na styczeń

W styczniu usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości będzie świadczyło konsorcjum firm Sanit-Trans i Eko-Plus.

Przypomnijmy, że 10 grudnia z uwagi na zbyt wysokie ceny ofert został unieważniony przetarg na zadanie pn.: "Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice". Ceny złożonych ofert znacznie przewyższały kwotę, jaką gmina zamierzała przeznaczyć na sfinansowanie zadania.

W związku z powyższym gmina udzieli Konsorcjum firm: Sanit -Trans Sp. z o.o., 43-392 Międzyrzecze Górne, Międzyrzecze Górne 383 i Zakład Usługowo-Handlowy "EKO-PLUS" S.C. Sylwia Wala, Edward Grygierczyk, 43-502 Czechowice-Dziedzice, ul. Ślepa 10, zamówienia uzupełniającego na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w okresie od 1 do 31 stycznia 2016 r. zgodnie z obowiązującą umową.

Nowe harmonogramy wywozu odpadów komunalnych, obowiązujące w styczniu 2016 roku, dostępne są w załącznikach:

aka / czecho.pl, źródło: www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.