Wiadomości

  • 29 grudnia 2015
  • 28 marca 2016
  • wyświetleń: 4401

Nadal możliwe dopłaty do przyłączy

Za nami:

Osoby fizyczne i prawne, które do końca tego roku będą posiadały wykonane i odebrane przez PIM przyłącze kanalizacji sanitarnej nadal mogą składać wnioski o refundację kosztów budowy.

Jak informuje Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego, osoby fizyczne bądź osoby prawne, które 31 grudnia 2015 roku będą posiadały wykonane i odebrane przez Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o. o. przyłącze kanalizacyjne do gminnej kanalizacji sanitarnej w ramach projektu pn. "Regulacja gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Czechowice-Dziedzice", w dalszym ciągu mają możliwość skorzystania z dofinansowania kosztów budowy przyłączy kanalizacyjnych realizowanych z budżetu Gminy Czechowice-Dziedzice.

Podmioty, które wykonały przyłącze kanalizacyjne do końca grudnia 2015 r. i do tej pory nie uzyskały dofinansowania, mogą składać wnioski o udzielenie z budżetu Gminy dotacji celowej w formie refundacji kosztów budowy przyłączy kanalizacyjnych do Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach w terminie 4 stycznia do 31 marca 2016 r.

Szczegółowe informacje są udzielane pod numerem telefonu 32 214-71-04.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.