czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 stycznia 2006
  • wyświetleń: 1209

Komendant zainterweniował w Czechowicach

"Jestem bandziorem, nikogo się nie boje i załatwię każdego kto mi podskoczy” - krzyczał w pociągu relacji Bielsko-Biała – Katowice 38-letni nietrzeźwy osobnik. Zaczepiał pasażerów wulgarnymi słowami, ubliżał im i krzyczał prowokując do bójki.

Chuligan miał pecha, bowiem w tym samym wagonie podróżował Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej, który zadbał o to, aby delikwent już na stacji w Czechowicach-Dziedzicach został zatrzymany i doprowadzony do tamtejszego komisariatu.

Okazało się, że policyjna kartoteka mężczyzny liczy kilkanaście stron - sprawca pół życia spędził w więzieniu, a kilka dni temu opuścił zakład karny. Mężczyzna spędził noc w Izbie Wytrzeźwień, bielski Sąd Grodzki ukarał go grzywną w wysokości 400 złotych. Kara zapewne jednak nie zostanie wyegzekwowana - zatrzymany nie miał przy sobie pieniędzy i nie ma pracy.

Iza

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.