czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 stycznia 2016
  • wyświetleń: 2508

ZS Silesia z "Kartą Jakości"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Logo Karty jakości w obszarze kształcenia i szkolenia zawodowego w programie Erasmus+ może być wykorzystywane tylko przez jej posiadaczy. Zespół Szkół "Silesia" jest jedną z zaledwie 4 szkół w całej Polsce, która otrzymała ten przywilej.

ZS Silesia, Karta jakości


Z czym jeszcze wiąże się Karta Jakości? Prócz prestiżu jaką Karta nadaje naszej placówce, docenieniu pracy szkolnych koordynatorów projektów na rzecz zawodowej mobilności w ZS "Silesia", oraz wysokiej jakości organizowanych w szkole staży i szkoleń zawodowych, Karta jakości obliguje do realizacji Strategii Umiędzynarodowienia Zespołu Szkół "Silesia".

Strategia jest dokumentem, który szkoła opracowała na potrzeby Karty jakości i która zakłada realizację co najmniej 150 mobilności uczniów i 30 mobilności kadry do roku 2020, co przekłada się na dofinansowanie przekraczające kwotę 300 000 Euro.

Ponadto, dzięki otrzymanej Karcie jakości, szkoła od lutego 2016 do roku 2020, będzie aplikowała o środki na projekty mobilności w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe w uproszczonej procedurze. Karta Jakości to ogromny sukces, z którego będą mogli korzystać tylko uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół "Silesia".

Aldona Macura

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj