czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 stycznia 2016
  • wyświetleń: 3201

Wideokonferencja z Grecją w GP3

Nowoczesne multimedialne środki komunikacji umożliwiają podniesienie poziomu nauczania i są dużą atrakcją na lekcjach językowych. W Gimnazjum nr 3 od kilku lat prowadzona jest międzynarodowa współpraca. Projekt z 5 państwami europejskimi Turcją, Grecją, Niemcami, Słowacją i Litwą zakończony w minionym roku szkolnym stał się bodźcem do dalszej pracy w międzynarodowej przestrzeni edukacyjnej.

Wideokonferencja z Grecją w GP3 - 01.2016 · fot. Ewa Dobija


Pielęgnujemy nawiązane kontakty, czego potwierdzeniem jest udział naszych uczniów w międzynarodowej wideokonferencji ze szkołą w Lehenie na Półwyspie Peloponeskim. Świąteczny grudniowy czas i Nowy Rok 2016 był dla uczniów okazją nie tylko do zapoznania się, rozmów o zainteresowaniach i wspomnieniach z pobytu uczniów w Grecji, ale także wspólnego kolędowania i złożenia noworocznych życzeń.

Uczestnicy wideokonferencji, w szczególności klasy pierwsze, wspierani przez anglistkę Lucynę Paluch i germanistkę Ewę Dobija mogli sprawdzić swoje językowe umiejętności i zdobyć nowe przydatne doświadczenia do dalszej edukacji i przyszłej pracy zawodowej.

Ewa Dobija

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.