czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 stycznia 2016
  • wyświetleń: 3401

Przegraną odreagował na automacie

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który w jednym z czechowickich salonów uszkodził metalowym krzesłem automat do gier, po tym jak po raz kolejny przegrał gotówkę. Za uszkodzenia cudzego mienia grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek nad ranem w salonie gier przy czechowickiej ul. Traugutta. Mężczyźnie ewidentnie nie dopisywało tej nocy szczęście. Wrzucał monety do automatu, ale za każdym razem przegrywał. Nie zrażał się jednak niepowiedzeniami i grał dalej.

Kiedy wreszcie dotarło do niego, że przegrał wszystkie pieniądze, które miał przy sobie, zdenerwowany sięgnął po metalowe krzesło i uderzył nim w automat. Policjanci zatrzymali sprawcę. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad promil alkoholu. Zatrzymany usłyszy wkrótce zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.