czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 stycznia 2016
  • wyświetleń: 3993

Burmistrz i PG Silesia z Laurami!

Burmistrz Marian Błachut w sobotę odebrał Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji w kategorii "Samorząd terytorialny, zawodowy i gospodarczy". Nagroda jest przyznawana przez Regionalną Izbę Gospodarczą na uroczystej gali, która tym razem odbyła się w Zabrzu. Wyróżnione zrobiłe

Prezes Michal Heřman, PG Silesia, Laur
Wyróżnienie w imieniu PG Silesia odebrał prezes Michal Heřman. · fot. Arkadiusz Gola


Laury Umiejętności i Kompetencji to coroczne wydarzenie, podczas którego - w wyrazie wdzięczności - wręczane są statuetki w dziedzinie gospodarczej, naukowej i kulturalnej. Historia Laurów sięga roku 1992, kiedy działacze samorządu gospodarczego skupieni w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach wystąpili z inicjatywą dziękowania ludziom nieprzeciętnym, wyróżniającym się firmom, organizacjom i instytucjom, które aktywnie i skutecznie włączyły się w proces tworzenia gospodarki rynkowej, jej restrukturyzacji oraz dostosowania do standardów europejskich.

Tegoroczna gala odbyła się w sobotę w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca. W jej czasie zostały wręczone podziękowania w kilkunastu kategoriach dla ponad 60 wybitnych osób oraz wyróżniających się organizacji.

W tym wybitnym gronie znalazł się burmistrz Czechowic-Dziedzic, Marian Błachut oraz Przedsiębiorstwo Górnicze Silesia. Włodarz naszej gminy otrzymał Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji w kategorii "Samorząd terytorialny, zawodowy i gospodarczy". PG Silesia zostało uhonorowane Złotym Laurem za "Inwestycję zagraniczną w Polsce".

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.